BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tavo ir Mano spalvos

Keistas tas gyvenimas, o dar keistesnės jo taisyklės ir žaidimas. Gyvenimas apsupa mus nuostabiausiomis spalvomis. Kartais mums jos atrodo negražios, nereikalingos, per ryškios ar per geros, kad būtų tiesa. O kartais prarandame žadą nuo spalvos šiltumo, grožio, didingumo. Bet kaip keistai visgi veikia tas gyvenimas ir su lyg kiekvienu žmogumi jis tarsi atneši spalvų paletę, kurią mes vėliau naudojame tapant mūsų istorijos kūrinį. Kartais mes spalvas skoliname tam žmogui, o kartais jis sako ,,žiūrėk kokią spalvą turiu!” ir iš tiesų, tai būna kažkas nauja, nematyta, nuostabu ir įspūdinga. Kartais mes turime šimtus skirtingų kreidelių, dažų, pieštukų, o kartais jas suskaičiuoti užtenka ant rankos pirštų. Kartais tapymas trunka pusę amžiau, o kartais vos kelias dienas ir rodos per jas spėjome nutapyti tiek, kiek rodos buvo neįmanoma. Bet savo darbą kažkada baigiame, tiesa?
Ir tada kabiname ant savo sienos. Lyginame, grožimės žvelgdami į visus tuos kūrinius. Kai kuriuos juos sudedame į tamsų, drėgną, šaltą rūsį, kur eiti nenorėtume net ir karo atveju. Kartais šveičiame juos tiesiai į krosnį ir sudeginame viską, kas įvyko tą laikotarpį su tuo žmogumi. Bet… Mes pabaigoje visada gauname pabaigtą darbą, net jei jis taip ir neatrodo, nes kartais kreidelės baigiasi, kartais pametame savo viziją, įkvėpimą ir nusprendžiame daugiau nebe piešti..

Gyvename spalvų pasaulyje ir eidami gyvenimo taku paliekame dryžius spalvų, kurias tuo metu naudojame. Kartais kito gyvenime nupiešiame nuostabiausius piešinius, o kartais užpaišome tai, kas kitam buvo gražu, brangu ir gera. Ir tik nuo manęs ar Tavęs priklauso kokias spalvas suteiksime, kokius potepius paliksime, ar pagerinsime kūrinio kokybę, ar mūsų piešinys bus padėtas kito rūsyje, o gal pakabintas gražiausioje sielos namų vietoje? Kurkime, Aš ir Tu.

Patiko (3)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Tavo ir Mano spalvos”

  1.   GLUOSNIS rašo:

    Gražių švenčių artimųjų tarpe.
    Su Šv.Velykom !

  2.   Metaliukas rašo:

    Nuo tokių, taip gražiai rašančių žmonių pasaulis ir tampa spalvingas!

Rašyk komentarą